O firmie
Adax
Komputery
Strony WWW
Telekomunikacja
Logowanie
Kontakt

- gg: 3140669

- gg: 401743


Licznik odwiedzin:

od 12-12-2003
Aktualnie jest 1 gość online
 
ImageP.H.U. CENTRONICS jest firmą zajmującą się handlem i usługami w branży telekomunikacyjnej i komputerowej.
Od 1997 roku zajmujemy się sprzedażą, montażem, konserwacją i naprawą abonenckiech central telefonicznych. W naszej ofercie znajdują się standardowe rozwiąznia łączności telefonicznej realizowane na analogowych centralach telefonicznych, a także innowacyjne systemy telekomunikacyjne oparte na nowoczesnych zaawansowanych systemach cyfrowych.Prowadzimy pełną obsługę telekomunikacyjną firm polegającą na profesjonalnym doradztwie, projektowaniu właściwych rozwiązań - po montaż i obsługę odpowiednich systemów łączności
Najważniejszym naszym zadaniem jest zaproponowanie klientom odpowiednich rozwiązań mających na celu osiągnięcie jak największych oszczędności.

Image

Od 1999 roku zajmujemy się również sprzedażą komputerów oraz obsługą firm w zakresie sprzedaży i wdrożeń oprogramowania, a także projektowaniem, realizacją i utrzymaniem sieci komputerowych małych i średnich przedsiębiorstw.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług !!!

 

CENTRONICS © 2004
Miro International Pty Ltd. © 2000 - 2004 All rights reserved. Mambo Open Source is Free Software released under the GNU/GPL License.
Design by GUIT © 2004